Biz Kimiz ?

Home/Anasayfa/Kurumsal/Biz Kimiz ?
Biz Kimiz ? 2017-11-27T14:58:12+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

logo-2

2015 yılının Ağustos ayında bilgiyi içeride tutma mantığıyla farklı uzmanlık gerektiren departmanları bir araya getirerek kurulan ve bir yıl gibi kısa bir zamanda 100’ü aşkın müşteri portföyüne ulaşarak kocaman bir aile olan Wage GROUP, gerçek başarıya ancak toplumsal faydanın bireysel faydanın önüne geçirilerek ulaşılabileceğinin bir kanıtı olmuştur.

Ticareti destekleyici tüm unsurları bünyemizde bulundurarak, her türlü işletmenin ihtiyacı olan tüm bilgi ve hizmete, tek bir adresten ulaşmasını sağlama amacına adım adım yürüyen firmamız, şimdiden Düzce’nin ve bölgenin TSE belgeli en kapsamlı danışmanlık firması unvanını almıştır. Yeni nesil ticaretin şekillenmesinde geleceğin mimarlarından olma inancımızı ayakta tutan yegâne güç,  genç, dinamik ve kendini öğrenmeye ve aktarmaya adamış ekip ruhunun her şeyin önünde tutulmasıdır.

Faaliyetlerine sadece 2 kurucu ile başlayan Wage GROUP AŞ, bugün 20’nin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir. Çalışanlarının tümü üniversite mezunu olan kurumumuz, sosyal sorumluluk olarak nitelediği ‘Gençleri İş Hayatına Hazırlama Projesi’ kapsamında yeni mezun öğrencilere düzenli staj programları düzenlemekte ve ücretsiz eğitimler vermektedir. Üniversite- iş dünyası işbirliğini pekiştirme amacında kararlı olan kadromuzun büyük çoğunluğu değişik üniversitelerde öğretim görevlisi kademesinde çalışmakta veya ilgili bölümlerde yüksek lisans ve doktora yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.