logo-2

 

BİZ KİMİZ?

 

2015 yılının Ağustos ayında bilgiyi içeride tutma mantığıyla farklı uzmanlık gerektiren departmanları bir araya getirerek kurulan ve bir yıl gibi kısa bir zamanda 100’ü aşkın müşteri portföyüne ulaşarak kocaman bir aile olan Wage GROUP, gerçek başarıya ancak toplumsal faydanın bireysel faydanın önüne geçirilerek ulaşılabileceğinin bir kanıtı olmuştur.

Ticareti destekleyici tüm unsurları bünyemizde bulundurarak, her türlü işletmenin ihtiyacı olan tüm bilgi ve hizmete, tek bir adresten ulaşmasını sağlama amacına adım adım yürüyen firmamız, şimdiden Düzce’nin ve bölgenin TSE belgeli en kapsamlı danışmanlık firması ve 16UY0251-6 KOBİ Danışmanı (Seviye 6) Ulusal Yeterlilik Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Türkiye’nin ilk 25 KOBİ Danışman’ından biri unvanını almıştır. Yeni nesil ticaretin şekillenmesinde geleceğin mimarlarından olma inancımızı ayakta tutan yegâne güç,  genç, dinamik ve kendini öğrenmeye ve aktarmaya adamış ekip ruhunun her şeyin önünde tutulmasıdır.

Faaliyetlerine sadece 2 kurucu ile başlayan Wage GROUP AŞ, bugün 20’nin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir. Çalışanlarının tümü üniversite mezunu olan kurumumuz, sosyal sorumluluk olarak nitelediği ‘Gençleri İş Hayatına Hazırlama Projesi’ kapsamında yeni mezun öğrencilere düzenli staj programları düzenlemekte ve ücretsiz eğitimler vermektedir. Üniversite- iş dünyası işbirliğini pekiştirme amacında kararlı olan kadromuzun büyük çoğunluğu değişik üniversitelerde öğretim görevlisi kademesinde çalışmakta veya ilgili bölümlerde yüksek lisans ve doktora yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

‘ KOBİlerin yatırım ve işletme aşamasında ihtiyaç duyduğu her türlü yardımcı hizmet alanlarında uzman, genç, dinamik kadrosu ve güvenilir hizmeti ile sektörü şekillendiren rehber firma olmak ‘

MİSYONUMUZ

‘ KOBİlerin rekabet güçlerinin ve katma değerlerinin yükseltilmesi adına yapacakları yatırımlarda devlet desteklerine ulaşma, proje yürütme, belgelendirme, kurumsal kimlik ve marka değeri oluşturma, teknolojik çözümler geliştirme ve diğer aşamalar da ihtiyacı olan tüm bilgi ve hizmetlere tek bir adresten ulaşılmasını sağlamak’

BİZ

Düzce’nin ve bölgenin TSE belgeli en kapsamlı danışmanlık firması

VE

Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip Türkiye’nin ilk 25 KOBİ Danışmanı’ndan biriyiz.